Закупівля «НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 71630000-3 – Послуги з технічного огляду та випробовувань (Послуги по діагностиці та експертному обстеженню Стерилізатора парового ГП-400-1 з видачею висновку про придатність/непридатність; Послуги по діагностиці та експертному обстеженню Стерилізатора парового ГП-400 з видачею висновку про придатність/непридатність; Послуги по діагностиці та експертному обстеженню Апарата ШВЛ Newport E 360 з видачею висновку про придатність/непридатність; Послуги по діагностиці та експертному обстеженню Реанімаційного набору для новонароджених з видачею висновку про придатність/непридатність; Послуги по діагностиці та експертному обстеженню Апарата очищеної води з видачею висновку про придатність/непридатність; Послуги по діагностиці та експертному обстеженню Апарата ШВЛ T Bird з видачею висновку про придатність/непридатність; Послуги по діагностиці та експертному обстеженню Апарата ШВЛ BEAR 1000 з видачею висновку про придатність/непридатність; Послуги по діагностиці та експертному обстеженню Моніторного комплексу універсального Colin з видачею висновку про придатність/непридатність)».

  1.     Провести діагностику обладнання для визначення його стану. Обов’язково надати опис несправностей (на кожну одиницю окремо).
  2. Після діагностики та обстеження стану обладнання,  необхідно надати висновок  про придатність/непридатність обладнання (на кожну одиницю окремо).
  3. Послуги повинні надаватися кваліфікованим спеціалістом.
  4.    Надання послуг передбачає приїзд спеціаліста/інженера на територію Замовника. Приїзд спеціаліста/інженера на територію Замовника повинен бути здійснений протягом двох робочих днів з моменту отримання учасником – виконавцем заявки від Замовника.
  5. Роботи щодо діагностики та обстеження стану обладнання проводяться на основі вимог і рекомендацій технічної і експлуатаційної документації кожного виду техніки.

 

 

   Тип апаратаОдиниця виміруКількість                      Вид послуги
1Стерилізатор паровий  ГП-400-1послуга1

 

Попередня діагностика та експертне обстеження стану з видачею  висновку  про придатність/непридатність

 

2Стерилізатор паровий  ГП-400послуга2

 

Попередня діагностика та експертне обстеження стану з видачею  висновку  про придатність/непридатність

 

3Апарат ШВЛ Newport

E 360

послуга1

 

Попередня діагностика та експертне обстеження стану з видачею  висновку  про придатність/непридатність

 

4Реанімаційний набір для новонародженихпослуга1Попередня діагностика та експертне обстеження стану з видачею  висновку  про придатність/непридатність

 

5Апарат очищеної водипослуга1Попередня діагностика та експертне обстеження стану з видачею  висновку  про придатність/непридатність

 

6Апарат ШВЛ

T Bird

послуга1Попередня діагностика та експертне обстеження стану з видачею  висновку  про придатність/непридатність

 

7Апарат ШВЛ

BEAR 1000

послуга1Попередня діагностика та експертне обстеження стану з видачею  висновку  про придатність/непридатність

 

8Моніторний комплекс універсальний Colinпослуга1Попередня діагностика та експертне обстеження стану з видачею  висновку  про придатність/непридатність

 

 Очікувана вартість предмету закупівлі – 14 400 ,00 грн.

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснюється з урахуванням  положень Закону «Про метрологію і метрологічну діяльність», «Порядку оплати робіт з проведення повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації, та визначення вартості таких робіт», затвердженого постановою № 865 Кабінету Міністрів України від 28.10.2015 року та керуючись наказом Мінекономрозвитку №1719 від 21.12.2015 року «Про затвердження норм часу, необхідного для проведення повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації». Також проведені ринкові консультації по визначенню виробничої собівартості послуг, встановлені надавачами послуг (враховуючи ціни на послуги попередніх закупівель).

Розмір бюджетного призначення – відповідно до договору, укладеного між КНП «ВОДКЛ ВОР» та НСЗ України про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Меню
Перейти до вмісту