Закупівля «НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні (Лабораторне обстеження гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 методом імуноферментного аналізу (ІФА) співробітників закладу, що причетні до огляду пацієнта та надання йому медичної допомоги і пацієнтів, що госпіталізуються в ургентному порядку)».

 

Найменування дослідженняМатеріалОдиниця виміруКількість
ПЛР на COVID-19посівпослуга800
Обстеження працівників на COVID-19 методом імуноферментного аналізу (ІФА)Сироватка/плазмапослуга2 000
Всього  2800

 

Медико-технічні завдання до предмету закупівлі:

  1. Лабораторія має проводити повірку засобів випробувальної техніки, атестацію випробувального обладнання.
  2. Реактиви, реагенти та тест-системи, які застосовуються при проведенні досліджень та підлягають державній реєстрації в Україні, повинні мати свідоцтво про державну реєстрацію, що надає право для їх реалізації та використання в Україні;
  3. Обов’язковою умовою до Виконавця послуг є: безпосереднє розташування пункту прийому аналізів на території міста Вінниця; забезпечення прийому біоматеріалу в пункті прийому аналізів в робочі дні з 8:00 год до 12:00 год
  4. Результати досліджень виконавець повинен надавати в паперовому вигляді на бланках відповідної форми, які затверджені чинним законодавством України – протягом одного робочого дня з дати надходження біоматеріалу до пункту прийому.
  5. Відбір біоматеріалу проводиться власними силами Замовника та на території Замовника.
  6. Транспортування біоматеріалу від пункту забору до місця проведення досліджень здійснюється  Замовником самостійно. Всі витрати на транспортування від пункту прийому біоматеріалу до місця проведення досліджень Замовник  бере на себе.

 

Очікувана вартість предмету закупівлі – 1 140 000,00 грн.

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено шляхом проведення аналізу закупівельних цін ідентичних послуг минулих періодів та з урахуванням середньої вартості досліджень даної категорії за затвердженими платними послугами закладів, що здійснюють даний вид послуг.

Розмір бюджетного призначення – відповідно до договору, укладеного між КНП «ВОДКЛ ВОР» та НСЗ України про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій.

Подано повторно в зв’язку з тим, що закупівля не відбулася.

Меню
Перейти до вмісту