Закупівля НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні (Лабораторні дослідження біологічних матеріалів на інфекційні захворювання (Обстеження на гепатити В,С))

                                                                    Технічні вимоги

Найменування дослідженняМатеріал для дослідженняОдиниця виміруКількість
ПЛР кров гепатит В якіснеВенозна кровпослуга300
ПЛР кров гепатит С якіснеВенозна кровпослуга300
ПЛР кров гепатит В кількіснеВенозна кровпослуга10
ПЛР кров гепатит С кількіснеВенозна кровпослуга10
 HBs AgВенозна кровпослуга20
Сумарні антитіла Ig G + Ig M до вірусу гепатиту С (HCV)Венозна кровпослуга10
Ig M гепатиту ВВенозна кровпослуга10
Ig M гепатиту СВенозна кровпослуга10
Всього  670
  1. Лабораторія має проводити повірку засобів випробувальної техніки, атестацію випробувального обладнання.
  2. Реактиви, реагенти та тест-системи які застосовуються при проведенні досліджень та підлягають державній реєстрації в Україні повинні мати свідоцтво про державну реєстрацію, що надає право для їх реалізації та використання в Україні;
  3. Обов’язковою умовою до Виконавця послуг є: безпосереднє розташування пункту прийому аналізів на території міста Вінниця; забезпечення прийому біоматеріалу в пункті прийому аналізів в робочі дні з 8:00 до 12:00
  4. Результати досліджень виконавець повинен надавати: – в електронному вигляді на електронну адресу Замовника та в паперовому вигляді на бланках відповідної форми, які затверджені чинним законодавством України – протягом двох- шести робочих днів з дати надходження біоматеріалу до пункту прийому протягом встановленого терміну виконання  дослідження.
  5. Виконавець надає Замовнику необхідну кількість виробів медичного призначення для відбору біологічного матеріалу: – вакуумна пробірка,  голка для вакуумної системи забору крові; – тримач багаторазового використання;- просочена спиртова серветка. Відповідно  до розрахункової кількості досліджень на відповідний період.
  6. Відбір біоматеріалу проводиться власними силами та на території Замовника за допомогою наданих Виконавцем матеріалів.
  7. Транспортування біоматеріалу від пункту забору до місця проведення досліджень здійснюється  Виконавцем самостійно. Всі витрати на транспортування від пункту прийому біоматеріалу до міста проведення досліджень Виконавець  бере на себе.

      Очікувана вартість предмету закупівлі – 286 650, 00 грн.

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено шляхом проведення аналізу закупівельних цін ідентичних послуг минулих періодів та з урахуванням середньої вартості досліджень даної категорії за затвердженими платними послугами закладів, що здійснюють даний вид послуг.

Розмір бюджетного призначення – відповідно до договору, укладеного між КНП «ВОДКЛ ВОР» та НСЗ України про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Меню
Перейти до вмісту