Закупівля НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні (Лабораторні дослідження біологічних матеріалів на інфекційні захворювання (Обстеження на гепатити В,С))

 Переговорна процедура

Підстава: Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом

  Обґрунтування:

 02.05.2022 року Уповноваженою особою було оприлюднено через авторизований електронний майданчик на веб-порталі Уповноваженого органу оголошення про проведення процедури відкритих торгів по закупівлі НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні (Лабораторні дослідження біологічних матеріалів на інфекційні захворювання (Обстеження на гепатити В,С)) на очікувану вартість закупівлі 234 500 грн. 00 коп. (ідентифікатор закупівлі UA-2022-05-02-001445-a). 18.05.2022 року процедуру закупівлі було автоматично відмінено електронною системою закупівель у зв’язку із поданням для участі у відкритих торгах менше двох тендерних пропозицій. 03.05.2022 року Уповноваженою особою було повторно через авторизований електронний майданчик на веб-порталі Уповноваженого органу оприлюднено оголошення про проведення процедури відкритих торгів по закупівлі НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні (Лабораторні дослідження біологічних матеріалів на інфекційні захворювання (Обстеження на гепатити В,С)) на очікувану вартість закупівлі 234 500 грн. 00 коп. (ідентифікатор закупівлі UA-2022-05-03-000245-a). 19.05.2022 року процедуру закупівлі було автоматично відмінено електронною системою закупівель у зв’язку із поданням для участі у відкритих торгах менше двох тендерних пропозицій. Відповідно до ч.1 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі», переговорна процедура закупівлі використовується замовником як виняток і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю після проведення переговорів щодо ціни та інших умов договору про закупівлю з одним або кількома учасниками процедури закупівлі. Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом (п.1 ч. 2 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі»). Враховуючи викладене, запропоновано застосувати переговорну процедуру закупівлі про закупівлю НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні (Лабораторні дослідження біологічних матеріалів на інфекційні захворювання (Обстеження на гепатити В,С)) на очікувану вартість закупівлі 234 500 грн. 00 коп.

                    Технічні вимоги до предмета закупівлі

Найменування дослідженняМатеріал для дослідженняОдиниця виміруКількість 
ПЛР кров гепатит В якіснеВенозна кровпослуга300 
ПЛР кров гепатит С якіснеВенозна кровпослуга300 
ПЛР кров гепатит В кількіснеВенозна кровпослуга10 
ПЛР кров гепатит С кількіснеВенозна кровпослуга10 
 HBs AgВенозна кровпослуга20 
Сумарні антитіла Ig G + Ig M до вірусу гепатиту С (HCV)Венозна кровпослуга10 
Ig M гепатиту ВВенозна кровпослуга10 
Ig M гепатиту СВенозна кровпослуга10 
Всього  670 
  1. Лабораторія має проводити повірку засобів випробувальної техніки, атестацію випробувального обладнання.
  2. Реактиви, реагенти та тест-системи які застосовуються при проведенні досліджень та підлягають державній реєстрації в Україні повинні мати свідоцтво про державну реєстрацію, що надає право для їх реалізації та використання в Україні;
  3. Обов’язковою умовою до Виконавця послуг є: безпосереднє розташування пункту прийому аналізів на території міста Вінниця; забезпечення прийому біоматеріалу в пункті прийому аналізів в робочі дні з 8:00 до 12:00
  4. Результати досліджень виконавець повинен надавати: – в електронному вигляді на електронну адресу Замовника та в паперовому вигляді на бланках відповідної форми, які затверджені чинним законодавством України – протягом двох- шести робочих днів з дати надходження біоматеріалу до пункту прийому протягом встановленого терміну виконання  дослідження.
  5. Виконавець надає Замовнику необхідну кількість виробів медичного призначення для відбору біологічного матеріалу: – вакуумна пробірка,  голка для вакуумної системи забору крові; – тримач багаторазового використання;- просочена спиртова серветка. Відповідно  до розрахункової кількості досліджень на відповідний період.
  6. Відбір біоматеріалу проводиться власними силами та на території Замовника за допомогою наданих Виконавцем матеріалів.
  7. Транспортування біоматеріалу від пункту забору до місця проведення досліджень здійснюється  Виконавцем самостійно. Всі витрати на транспортування від пункту прийому біоматеріалу до міста проведення досліджень Виконавець  бере на себе.

Очікувана вартість предмету закупівлі – 234 500,00 грн.

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено шляхом проведення аналізу закупівельних цін ідентичних послуг минулих періодів та з урахуванням середньої вартості досліджень даної категорії за затвердженими платними послугами закладів, що здійснюють даний вид послуг.

Розмір бюджетного призначення – відповідно до договору, укладеного між КНП «ВОДКЛ ВОР» та НСЗ України про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Меню
Перейти до вмісту