Закупівля «НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні (Лабораторні дослідження біологічних матеріалів на інфекційні захворювання)».

Технічні вимоги до предмета закупівлі:

 

Найменування дослідженняМатеріал для дослідженняОдиниця виміруКількість 
ПЛР на герпес групу (кількісне)Венозна кровпослуга20 
ПЛР.Цитомегаловірус (кількісне визначення) CMVВенозна кровпослуга20 
ПЛР.Епштейн-Барр (EBV Real-time) (кількісне визначення)Венозна кровпослуга20 
ПЛР.Toxoplasma gondii (кількісне визначення)Венозна кровпослуга20 
ПЛР.Герпес (кількісне визначення)Лікворпослуга20 
ПЛР.Цитомегаловірус (кількісне визначення)Лікворпослуга20 
ПЛР.Гепатит А (якісне визначення, Real-time)Венозна кровпослуга5 
Антитіла Ig M до кашлюкуВенозна кровпослуга10 
Антитіла Ig M до Toxoplasma gondii (TOXO Ig M)Венозна кровпослуга8 
Антитіла Ig M до вірусу коруВенозна кровпослуга5 
Антитіла IgM до віруса краснухи (RUB IgM)Венозна кровпослуга5 
Антитіла Ig M до вірусу герпесуВенозна кровпослуга10 
Антитіла Ig M до цитомегаловірусу (CMV Ig M)Венозна кровпослуга10 
Антитіла Ig M до капсидного антигену вірусу Епштейна-Барр (ЕВV VCA Ig M)Венозна кровпослуга10 
Антитіла до тканинної трансглутамінази Ig A (діагностика целіакії)Венозна кровпослуга2 
Специфічний Ig EВенозна кровпослуга5 
Всього  190 

Медико-технічні завдання до предмету закупівлі:

  1. Лабораторія має проводити повірку засобів випробувальної техніки, атестацію випробувального обладнання.
  2. Реактиви, реагенти та тест-системи які застосовуються при проведенні досліджень та підлягають державній реєстрації в Україні повинні мати свідоцтво про державну реєстрацію, що надає право для їх реалізації та використання в Україні;
  3. Обов’язковою умовою до Виконавця послуг є: безпосереднє розташування пункту прийому аналізів на території міста Вінниця; забезпечення прийому біоматеріалу в пункті прийому аналізів в робочі дні з 8:00 до 12:00
  4. Результати досліджень виконавець повинен надавати: – в електронному вигляді на електронну адресу Замовника та в паперовому вигляді на бланках відповідної форми, які затверджені чинним законодавством України – протягом двох- шести робочих днів з дати надходження біоматеріалу до пункту прийому протягом встановленого терміну виконання  дослідження.
  5. Виконавець надає Замовнику необхідну кількість виробів медичного призначення для відбору біологічного матеріалу: – вакуумна пробірка,  голка для вакуумної системи забору крові; – тримач багаторазового використання;- просочена спиртова серветка. Відповідно  до розрахункової кількості досліджень на відповідний період.
  6. Відбір біоматеріалу проводиться власними силами та на території Замовника за допомогою наданих Виконавцем матеріалів.
  7. Транспортування біоматеріалу від пункту забору до місця проведення досліджень здійснюється  Виконавцем самостійно. Всі витрати на транспортування від пункту прийому біоматеріалу до міста проведення досліджень Виконавець  бере на себе.

Очікувана вартість предмету закупівлі – 40 540,00 грн.

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено шляхом проведення аналізу закупівельних цін ідентичних послуг минулих періодів та з урахуванням середньої вартості досліджень даної категорії за затвердженими платними послугами закладів, що здійснюють даний вид послуг.

Розмір бюджетного призначення – відповідно до договору, укладеного між КНП «ВОДКЛ ВОР» та НСЗ України про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій.

Меню
Перейти до вмісту