Закупівля НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні (Лабораторні дослідження біологічних матеріалів на туберкульоз)

Загальні вимоги

Найменування

дослідження

МатеріалОдиниця виміруКількість 
1Квантифероновий тест на туберкульоз  венозна кровпослуга10 
 Всього  10 

    1.Лабораторія має проводити повірку засобів випробувальної техніки, атестацію випробувального обладнання.

  1. Реактиви, реагенти та тест-системи, які застосовуються при проведенні досліджень та підлягають державній реєстрації в Україні, повинні мати свідоцтво про державну реєстрацію, що надає право для їх реалізації та використання в Україні;

3.Обов’язковою умовою до Виконавця послуг є: безпосереднє розташування пункту прийому аналізів на території міста Вінниця; забезпечення прийому біоматеріалу в пункті прийому аналізів в робочі дні з 8:00 год до 12:00 год

  1. Результати досліджень виконавець повинен надавати: –   в електронному вигляді на електронну адресу Замовника, та в паперовому вигляді на бланках відповідної форми, які затверджені чинним законодавством України –протягом двох-шести робочих днів з дати надходження біоматеріалу до пункту прийому. Протягом встановленого терміну виконання  дослідження

5.Виконавець надає Замовнику необхідну кількість виробів медичного призначення для відбору біологічного матеріалу:  – вакуумна пробірка з активатором; – голка для вакуумної системи забору крові;- тримач багаторазового використання;- просочена спиртова серветка відповідно  до розрахункової кількості досліджень на відповідний період.

6.Відбір біоматеріалу проводиться власними силами Замовника та на території Замовника за допомогою наданих Виконавцем матеріалів.

7.Транспортування біоматеріалу від пункту забору  до місця проведення досліджень здійснюється  Виконавцем самостійно. Всі витрати на транспортування від пункту прийому біоматеріалу до місця проведення досліджень Виконавець  бере на себе).

Очікувана вартість предмету закупівлі – 20 020, 00 грн.

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено шляхом проведення аналізу закупівельних цін ідентичних послуг минулих періодів та з урахуванням середньої вартості досліджень даної категорії за затвердженими платними послугами закладів, що здійснюють даний вид послуг.

Розмір бюджетного призначення – відповідно до договору, укладеного між КНП «ВОДКЛ ВОР» та НСЗ України про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій.

Подано повторно в зв’язку з тим, що закупівля не відбулася.

Меню
Перейти до вмісту