Закупівля НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні (Цитологічне дослідження спинно-мозкової рідини)

 

№з.п               Маніпуляція (Дослідження однієї зони)Кількість              послуг
1Цитологічне дослідження спинно-мозкової рідини60

 Медико-технічні завдання до предмету закупівлі:

  1. Видача результату цитологічного дослідження не пізніше 2 робочих днів з дня отримання матеріалу на дослідження.
  2. Обов’язковою умовою є наявність цитологічного діагнозу.
  3. Цитологічний висновок має бути підписаний двома спеціалістами: консультантом-цитологом, зав. цитологічною лабараторією.
  4. Розміщення закладу, яке проводить цитологічне дослідження має бути не більше 10 км від місцезнаходження Замовника.
  5. Матеріал на дослідження учасник отримує на своїй території. Всі витрати, пов’язанні із переміщенням матеріалу на дослідження здійснюється Замовником, а надання письмового висновку Замовнику за результатами дослідження, здійснюються за рахунок Учасника.

– Всі працівники Учасника та сам учасник повинні бути зареєстровані в системі eHealth.

Очікувана вартість предмету закупівлі – 37 328,00 грн.

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено шляхом проведення аналізу закупівельних цін ідентичних послуг минулих періодів та з урахуванням середньої вартості досліджень даної категорії за затвердженими платними послугами закладів, що здійснюють даний вид послуг.

Розмір бюджетного призначення – відповідно до договору, укладеного між КНП «ВОДКЛ ВОР» та НСЗ України про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій.

Меню
Перейти до вмісту