Закупівля НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 85150000-5 Послуги діагностичної візуалізації (Електроенцефалографія)

Загальні вимоги

№з.пМаніпуляція (Дослідження однієї зони)К-сть/рік
1Електроенцефалографія60
Всього 60
  1. Максимальний термін виконання дослідження від моменту звернення має становити не більше 1 години. Максимальний термін видачі результату дослідження з моменту його проведення не більше 1 години.

2.Транспортування особи, якій повинно проводитися дослідження здійснюється транспортом Замовника за рахунок Учасника

3.Транспортування особи, якій повинно проводитися дослідження, до місця проведення такого дослідження не повинно перевищувати 5 хвилин.

4.Можливість обстеження повинно бути забезпечено протягом двадцяти чотирьох годин на добу сім днів на тиждень, в тому числі у вихідні, святкові, неробочі дні.

5.Вимоги до обладнання, за допомогою буде проводитися обстеження: Комплекс медичний, діагностичний, телеметричний, транстелефонний «TREDEX» 16ти канальний.

Очікувана вартість предмету закупівлі – 6 000, 00 грн.

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено шляхом проведення аналізу закупівельних цін ідентичних послуг минулих періодів та з урахуванням середньої вартості досліджень даної категорії за затвердженими платними послугами закладів, що здійснюють даний вид послуг.

Розмір бюджетного призначення – відповідно до договору, укладеного між КНП «ВОДКЛ ВОР» та НСЗ України про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій.

Подано повторно в зв’язку з тим, що закупівля не відбулася.

Меню
Перейти до вмісту