Закупівля «НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 85150000-5 Послуги діагностичної візуалізації (Електроенцефалографія)»

 

№з.пМаніпуляція (Дослідження однієї зони)К-сть/рік
1Електроенцефалографія60
 Всього 60 

 

 

Максимальний термін виконання дослідження від моменту звернення має становити не більше 1 години. Максимальний термін видачі результату дослідження з моменту його проведення не більше 1 години.

Транспортування особи, якій повинно проводитися дослідження здійснюється транспортом Замовника за рахунок Учасника

Транспортування особи, якій повинно проводитися дослідження, до місця проведення такого дослідження не повинно перевищувати 5 хвилин.

Можливість обстеження повинно бути забезпечено протягом двадцяти чотирьох годин на добу сім днів на тиждень, в тому числі у вихідні, святкові, неробочі дні.

Вимоги до обладнання, за допомогою буде проводитися обстеження:

Комплекс медичний, діагностичний, телеметричний, транстелефонний «TREDEX» 16ти канальний.

 

Очікувана вартість предмету закупівлі – 6 000,00.

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено шляхом проведення аналізу цін на аналогічні послуги минулих періодів та проведення моніторингу в системі «Prozorro». Крім того, під час визначення вартості предмету закупівлі, враховувалась інформація щодо цін на послуги, вказані на офіційних сайтах державних та приватних установ, які надають відповідні послуги.

Розмір бюджетного призначення даної закупівлі – відповідно до договору, укладеного між КНП «ВОДКЛ ВОР» та НСЗ України про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій.

Меню
Перейти до вмісту