Закупівля НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 98310000-9 Послуги з прання і сухого чищення (Послуги з прання білизни)

Загальні вимоги: Вага білизни,  що потребує послуги з прання 29 050 кг.

Найменування товаруК-ть, кгЯкісні характеристики
Прання, відбілювання, сушіння,  прасування білизни (простирадла, підковдри, наволочки, пелюшки, ковдри, подушки, покривала, гардини, штори, спецодяг, засоби індивідуального захисту, тощо).29 050Технологічний процес прання повинен здійснюватися згідно Інструкції зі збору, сортування, транспортування, зберігання, дезінфекції та прання білизни у закладах охорони здоров’я, затвердженої Наказом МОЗ України 30.04.2014 №293 та зареєстрованої в МЮ України 28 травня 2014 року №556/25333.

Приймання переданого майна повинно здійснюватися у розсортованому вигляді на підставі накладної (на кожну здачу білизни).

Приймальний контроль якості та кількості наданих послуг проводиться уповноваженим представником Замовника, який оформляється актом в день передачі випраної медичної білизни.

Пральня Учасника повинна мати приміщення для забрудненого майна, для миючих, оздоблювальних і відбілюючих матеріалів, сушарню і пральне відділення, розбирання і зберігання чистої білизни та інші необхідні структурні підрозділи.

Пральня Учасника повинна мати спеціальну технологічну лінію, яка унеможливлює контакт лікарняної білизни з іншою.

Особливі умови:

Технологічний процес обробки медичної білизни в пральні повинен включати:

–        підготовчі операції приймання, сортування, комплектування виробничих партій;

–         підготовка води і рідких миючих розчинів, які подаються автоматичною системою дозування;

–        дезінфекція;

–        прання білизни (прання, нейтралізація, полоскання);

–        віджимання;

–        сушіння білизни;

–        прасування;

–         усунення браку прання;

–        видача медичної білизни Замовнику.

(Учасник зобов’язаний надати у складі пропозиції Замовнику детально розписану методику прання та оброблення медичної білизни, а щодо автоматичного дозування миючих та дезінфікуючих середників – опис системи та перелік програм що використовуються в технологічних процесах).

Технологічний процес прання білизни, спеціального одягу і засобів індивідуального захисту з інфекційного відділення, а також білизна ІV ступеня забруднення повинна дезінфікуватися і пратися в прохідних пральних машинах, які мають два вікна – вікно для завантаження (брудне) і вікно для вивантаження (чисте). Крім того повинна бути передбачена можливість прання білизни в розчинних мішках  білизни інфекційних хворих, забруднену кров’ю та іншими біологічними виділеннями. (Учасник зобов’язаний надати у складі пропозиції Замовнику довідку про наявність прохідних  пральних машин та опис технологічної можливості прання білизни в розчинних мішках).

Для обробки білизни мають застосовуватися професійні рідкі миючі, вибілюючі та дезінфікуючі засоби, які відповідають санітарно-гігієнічним вимогам та зареєстровані в Україні згідно чинних вимог. (Учасник зобов’язаний надати у складі пропозиції належні копії сертифікатів відповідності та висновків санітарно-епідеміологічної експертизи на засоби для обробки та прання білизни, належні копії гарантійних листів товаровиробника на якісне та своєчасне постачання миючих та дезінфікуючих засобів).

Прання спеціального одягу і засобів індивідуального захисту повинно здійснюватися окремо від білизни хворих  (Учасник зобов’язаний надати у складі пропозиції відповідний гарантійний лист).

Оброблена в пральні білизна має бути:

–      рівномірно випраною, чистою, з запахом, притаманним свіжій випраній білизні, не мати запаху хімічних препаратів тощо;

–      без плям і бруду різного походження;

–      чистою, випрасуваною і не мати підпалин, дір, інших дефектів, крім тих, що позначені у квитанції під час приймання замовлення, не мати перекосів, зім’ятих місць;

–      рівномірно підсушеною, вологість не повинна бути більшою 12 %.

Випрана білизна повинна бути безпечною для здоров’я людей і не визивати алергічних реакцій, зокрема внаслідок застосування при пранні миючих засобів.

У разі неякісного прання білизни Учасником має здійснюватися повторне прання та чищення білизни за власний рахунок (Учасник зобов’язаний надати у складі пропозиції відповідний гарантійний лист).

У разі пошкодження білизни, Учасник (Виконавець) має здійснити заміну  пошкодженої медичної білизни на якісну, рівноцінну медичну білизну або відшкодувати  її вартість. (Учасник зобов’язаний надати у складі пропозиції відповідний гарантійний лист).

Не дозволяється підміна білизни.

Випрана білизна повинна передаватись Замовнику в упаковці, яка буде забезпечувати цілісність, збереження її якості під час транспортування (Учасник зобов’язаний надати відповідний гарантійний лист).

Умови постачання:

–                      Виконавець самостійно та за свій рахунок проводить вивезення  брудної білизни Замовника (за адресою – м. Вінниця вул. Хмельницьке шосе 108) до місць виконання послуг, і повинен повернути за свій рахунок чисту білизну назад протягом 48 годин.

–                      Отримання брудної білизни для надання послуг від Замовника, здійснюється Виконавцем понеділок, вівторок, середа, четвер, п’ятниця о 10.00 – 11.00 годині, і передачу білизни Замовнику – о 10.00 – 11.00 годині понеділок, вівторок, середа, четвер, п’ятниця за місцем знаходження Замовника: м. Вінниця вул. Хмельницьке шосе будинок 108.

ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ до послуг з  прання білизни:

 1. Учасник повинен надати копію висновку відповідних органів про встановлення відповідності вимогам санітарних норм приміщень пральні в т.ч. на прання інфекційної білизни.
 2. Технологічний процес прання повинен здійснюватися згідно Інструкції зі збору, сортування, транспортування, зберігання, дезінфекції та прання білизни у закладах охорони здоров’я, затвердженої Наказом МОЗ України 30.04.2014 №293 та зареєстрованої в МЮ України 28 травня 2014 року №556/25333.
 3. Пральня Учасника повинна мати спеціальну технологічну лінію, яка унеможливлює контакт лікарняної білизни з іншою.
 4. Технологічний процес прання білизни, спеціального одягу і засобів індивідуального захисту з інфекційного відділення, а також білизна ІV ступеня забруднення повинна дезінфікуватися і пратися в прохідних пральних машинах, які мають два вікна – вікно для завантаження (брудне) і вікно для вивантаження (чисте). Крім того повинна бути передбачена можливість прання білизни в розчинних мішках білизни інфекційних хворих, забруднену кров’ю та іншими біологічними виділеннями.
 5. Для обробки білизни мають застосовуватися професійні рідкі миючі, вибілюючі та дезінфікуючі засоби, які відповідають санітарно-гігієнічним вимогам та зареєстровані в Україні згідно чинних вимог.
 6. Прання спеціального одягу і засобів індивідуального захисту повинно здійснюватися окремо від білизни хворих.
 7. У разі неякісного прання білизни Учасником має здійснюватися повторне прання та чищення білизни за власний рахунок.
 8. Приймання переданного майна повинно здійснюватися у розсортованому вигляді на підставі накладної (на кожну здачу білизни).
 9. Приймальний контроль якості наданих послуг проводиться уповноваженим представником Замовника, який оформляється актом в день здачі-приймання випраної медичної білизни.
 10. Чиста (випрана) білизна повинна бути складена та транспортуватись в чистих мішках, що захищають їх від забруднення.
 11. Оброблена в пральні білизна має бути:
 • рівномірно випраною, чистою, з запахом, притаманним свіжій випраній білизні, не мати запаху хімічних препаратів тощо.
 • без плям і бруду різного походження;
 • чистою, випрасуваною і не мати підпалин, дір, інших дефектів, крім тих, що позначені у квитанції під час приймання замовлення, не мати перекосів, зім’ятих місць;
 • рівномірно підсушеною, вологість не повинна бути більшою 12 %.
 1. Випрана білизна повинна бути безпечною для здоров’я людей і не визивати алергічних реакцій, зокрема внаслідок застосування при пранні миючих засобів.
 2. Не дозволяється підміна білизни.
 3. У випадку пошкодження білизни, Учасник (Виконавець) відшкодовує її вартість.
 4. При технічній неможливості надання послуг Учасник (Виконавець) зобов’язаний вирішувати можливість прання в інших пральнях без порушень технологічного процесу та строків надання послуг.
 5. Виконавець самостійно та за свій рахунок проводить вивезення брудної білизни Замовника (за адресою – м. Вінниця вул. Хмельницьке шосе будинок 108) до місць виконання послуг, і повинен повернути за свій рахунок чисту білизну назад, протягом 48 годин.
 6. Отримання брудної білизни для надання послуг від Замовника, здійснюється Виконавцем понеділок, вівторок, середа, четвер, п’ятниця о 00 – 11.00 годині, і передачу білизни Замовнику – об 10.00 – 11.00 годині понеділок, вівторок, середа, четвер, п’ятниця за місцем знаходження Замовника: м. Вінниця вул. Хмельницьке шосе будинок, 108.

Очікувана вартість предмету закупівлі – 814 760, 00 грн.

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено з врахуванням  очікуваного обсягу закупівлі, а також інформації про ціни на дану послугу, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі, в тому числі на сайтах надавачів відповідної послуги та спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронній системі закупівель.

Розмір бюджетного призначення – відповідно до договору, укладеного між КНП «ВОДКЛ ВОР» та НСЗ України про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій.

Меню
Перейти до вмісту