Сьогодні під керівництвом директора КНП “Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня Вінницької обласної Ради” Лідії Діденко відбулась планова виробнича нарада, на якій було розглянуто кілька важливих питань. Зокрема, увагу приділили аналізу фінансування внесених до НСЗУ випадків пролікованих хворих за липень 2024 р.
Було детально обговорено питання введення медичних записів в електронну систему НСЗУ. Обговорили зміни 3 та 4 пакету медичних послуг.
      👉Щодо 3-го пакету (амбулаторна медична допомога):
було підкреслено важливість своєчасного та коректного внесення даних, що дозволить забезпечити більш ефективне управління інформацією про пацієнтів, а також полегшити процес планування та контролю медичних послуг. Акцент зробили на якості заповнення електронних карток, що необхідно для коректного фінансування послуг через НСЗУ.
     👉Щодо 4-го пакету (стаціонарна допомога без хірургічних втручань): учасники обговорили виклики у впровадженні даного пакету, зокрема, правильність кодування діагнозів та процедури виписки пацієнтів. Було наголошено на тому, що навіть незначні помилки у веденні електронних записів можуть вплинути на фінансування лікарні та якість звітності.
      Після обговорення учасники наради продовжили другий етап навчання щодо профілактики ВІЛ/СНІДу, яке включало як теоретичну частину, так і практичні рекомендації щодо попередження поширення інфекції серед населення та підвищення рівня обізнаності медичних працівників.
Це навчання стало актуальним у світлі загрози, яку продовжує представляти ВІЛ-інфекція для здоров’я населення, особливо серед ключових груп ризику.
      Під час заходу розглянули поточну ситуацію щодо поширення ВІЛ у світі та в Україні, ознайомилися з вимогами Порядку проведення екстреної постконтактної профілактики, а також обговорили ефективні заходи захисту медичних працівників від інфікування ВІЛ під час виконання своїх професійних обов’язків.
      Окрему увагу було приділено алгоритму дій у разі можливого контакту з ВІЛ інфікованим пацієнтом та показанням до призначення профілактичних заходів.
      Такі навчання допомагають медичним працівникам поглибити знання про профілактику ВІЛ-СНІДу, розглянути актуальні рекомендації та алгоритми дій при можливому контакті з ВІЛ-інфекцією. Що в свою чергу сприятиме підвищенню рівня безпеки як для самих медиків, так і для їхніх пацієнтів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Меню
Перейти до вмісту