Днями хірурги хірургічного відділення №2 КНП “Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня Вінницької обласної Ради” провели активні урологічні дні. Було виконано ряд важких оперативних втручань. До наших колег приєднався провідний уролог України, завідувач урологічним відділенням НДСЛ «ОХМАТДИТ» Максим Вікторович Пономаренко. Максим Вікторович вже неодноразово приїздить у ВОДКЛ та ділиться своїм досвідом з нашими лікарями.

У цей раз успішно виконані такі складні оперативні втручання, як Гідронефроз обох полюсів підковоподібної нирки, Стенозуючий уретерогідронефроз та важкі форми гіпоспадій. Урологи на чолі із завідувачем хірургічного відділення №2 Гончаруком В.Б. два дні успішно працювали в операційній та як результат маємо щасливих діток та їх батьків.Тому маючи навіть надважкі випадки урологічних захворювань ми навчаємось їх вирішувати та готові до любих викликів.

З повагою команда лікарів хірургічного відділення №2 та відділення анестезіології та інтенсивної терапії.  Об’єднуємо зусилля за для здоров’я та якісного життя наших пацієнтів🤝🏻  Дякуємо ЗСУ 💛💙 за можливість лікувати дітей в своїй Україні!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Меню
Перейти до вмісту