Сьогодні, 19 травня, в Україні та світі відзначають День сімейного лікаря. Свято було започатковане 2010 року Всесвітньою радою сімейних лікарів WONCA. Метою свята є вшанування ролі сімейних лікарів у медичних системах різних країн, а також вшанувати їх важливий внесок в охорону здоров’я населення.
А
        Цей день є чудовою нагодою вшанувати та подякувати сімейним лікарям за їхню невтомну працю, відданість та турботу про здоров’я пацієнтів. Сімейні лікарі є першими, до кого звертаються пацієнти з різноманітними проблемами зі здоров’ям, і саме вони надають первинну медичну допомогу, часто стаючи справжніми друзями та порадниками для своїх пацієнтів.
А
       Дякуємо всім сімейним лікарям за їхню важливу працю. Ваша відданість і турбота про здоров’я кожного пацієнта заслуговують на безмежну вдячність і повагу. Дякуємо вам за ваш професіоналізм, людяність та бажання допомагати. Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії та нових професійних досягнень. Нехай ваша праця приносить радість та задоволення!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Меню
Перейти до вмісту