Щорічно у третій четвер травня в Україні відзначають День вишиванки. У 2024 році це – 16 травня.
Зі святом, з Всесвітнім Днем вишиванки! Українські традиції – одні з найкрасивіших в світі. Зараз День вишиванки має особливий сенс – українці змушені відстоювати свою національну автентичність і свободу, боротися за неї, віддаючи життя на страшній війні.
Одягнена вишиванка стала символом незламності українського духу, символом здоров’я та краси, чистоти почуттів та глибини безмежної любові до Батьківщини, оберегом щасливої долі та родової пам’яті.
Директор КНП “Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня Вінницької обласної Ради” Лідія Діденко розповіла, що День вишиванки – близьке по духу свято для всього великого колективу дитячої обласної лікарні. Вишиванка стала для нас символом непохитності, віри та жаги до незалежності та свободи. Це – спадок нації, це – наша національна святиня!
Сьогодні ми вкотре наголошуємо на нашій ідентичності та самобутності, ми стверджуємо, що ми були, є і будемо у цьому світі! 🫶🫶🫶🫶🫶  Одягайте свої вишиванки та нехай весь світ побачить, яка прекрасна наша Україна і її символи!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Меню
Перейти до вмісту