Сьогодні у КНП “Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня Вінницької обласної Ради” відбувся майстер-клас з надання першої домедичної допомоги під назвою «Допоможи собі сам». Захід був організований для пацієнтів стаціонарних відділень та їхніх батьків.
👉Мета заходу – надати базові знання та навички, які можуть врятувати життя при нещасних випадках до прибуття медичної допомоги. Діти та їхні батьки активно брали участь у практичних заняттях, відпрацьовуючи алгоритми дій у різних сценаріях.
👩‍⚕️Під час майстер-класу медичні сестри нашої лікарні навчали дітей та їхніх батьків основам надання першої допомоги у випадках надзвичайних ситуацій. Учасники дізналися про те, як діяти у разі отримання травм, втрати свідомості та інших критичних ситуацій.
🔎Детально розглянули надання першої допомоги при переломах, кровотечах, опіках, укусах кліщів, змій та собак. На практиці спробували зафіксувати кінцівку щоб уникнути її рухів при переломах, накладали тугу пов’язку або джгут вище місця кровотеч, дізналися, що при опіках потрібно охолодити уражену ділянку під проточною водою. У разі укусу кліща важливо обережно видалити його, а при укусах змій або собак — негайно звернутися за медичною допомогою та обмежити рух постраждалого.
❗️Майстер-класи з надання першої домедичної в нашому закладі стали проводитися на регулярній основі і отримали позитивні відгуки як від батьків, так і від дітей. Це стало важливим кроком у підвищенні рівня обізнаності та підготовленості наших пацієнтів і їхніх родин до можливих непередбачувальних ситуацій.

                                                          

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Меню
Перейти до вмісту