У Вінницьку обласну дитячу лікарню здійснив візит парамедик Марк Фрідріх, лідер                                                                         Ambulance for Kids.
🚑Він продемонстрував можливості реанімобіля, представив транспортний інкубатор для новонароджених у своєму рухомому медичному пункті. Марк розповів про роботу фонду та наголосив, що дітям потрібне спеціальне обладнання при транспортуванні. Волонтер сподівається на впровадження німецьких стандартів українськими медзакладами та прагне забезпечити безпечне та ефективне перевезення дітей на великі відстані та у складних дорожніх умовах.
Реанімобіль представлений універсальною можливістю транспортування пацієнтів різного віку, використовуючи транспортний інкубатор для маленьких діток та висувну платформу для старших. Перетворення інкубатора в крісло займає до 5 хвилин. Дитина розміщується на підігріваному вакуумному матраці, а балони з киснем різного об’єму дозволяють перевозити пацієнта на великі відстані. Реанімобіль обладнаний портативним апаратом УЗД, можливістю ехокардіографії,

взяття крові на аналіз та отримання результатів. Він також оснащений запасами німецьких медикаментів, які можна зберігати у холодильнику або у спеціальному боксі для підігріву.
Марк Фрідріх не лише представив реанімобіль, але також втілив ідею перетворити частину авто на дитячу кімнату з яскраво розфарбованими стінами та іграшками. Після презентації реанімобіля він зустрівся з колективом Вінницької обласної дитячої лікарні в конференц-залі, де розповів про свою діяльність.
Зокрема, з директором КНП “Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня Вінницької обласної Ради” Лідією Діденко, медичним директором Оксаною Моравською та лікарями він обговорив можливість транспортування хворих дітей з Вінниччини на лікування до Німеччини.
🫶🫶🫶Щиро дякуємо організації Ambulance for Kids та Марку Фрідріх за нові можливості для нашої лікарні. Ваша доброта надихає нас.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Меню
Перейти до вмісту