Сьогодні у КНП “Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня Вінницької обласної Ради” відбулася урочиста нарада, присвячена
Міжнародному дню медичних сестер. Під час цієї події
було відзначено важливий внесок медичних сестер у надання
медичної допомоги дітям Вінницької області та покращенні їх здоров’я.
Ф
На початку наради хвилиною мовчання було вшановано пам’ять полеглих у війні росії проти України. Нараду відкрила вітальним словом Лідія Діденко, директор КНП “Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня Вінницької обласної Ради”. Вона висловила вдячність усім медсестрам за їхню неоціненну працю та самовідданість, підкреслила важливість їхнього професійного внеску у надання якісної медичної допомоги маленьким пацієнтам лікарні.
Лідія Діденко наголосила на тому, що цю професію вибирають найдобріші, та найбільш чуйні люди, які не тільки лікують рани і зігрівають серця, а й вселяють віру в добро, в зцілення, та дарують надію.
У ході заходу Лідія Діденко та голова профкому Максим Овчарук нагородили квітами та почесними грамотами за багаторічну сумлінну працю та вагомий внесок з надання медичної допомоги дитячому населенню області медичних сестер та молодших медичних сестер КНП “ВОДКЛ ВОР”
Ф
За 2023 рік наші медичні сестри виконали 402 391 складних маніпуляцій в
стаціонарних умовах, зробили 17 120 перев’язок, перелили 161
літр компонентів та препаратів крові, асистували під час 5 270 оперативних
втручань, а цифра різних обстежень та лабораторних досліджень
досліджень сягає – 235 827 випадків.
Заступник директора з медсестринства Валентина Карпюк привітала всіх медичних сестер й побажала їм натхнення та спокою в щоденній нелегкій праці, терпіння до вимогливих пацієнтів, уважного і відповідального ставлення до своєї справи. Легкості в руках, ясності в голові.
Веселим завершальним акордом святкового заходу був цікавий відеоролик якій не залишив байдужим нікого.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Меню
Перейти до вмісту