24 червня 2024 року за сприяння Вінницької обласної Ради та підтримки Вячеслава Соколового відбувся візит канадських лікарів до                    КНП “Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня Вінницької обласної Ради” у складі:
– Мирослави Ромах, професора психіатрії та хірургії, перинатального психіатра, факультету медицини ім. Темертея, Університет Торонто, співзасновниці та директорки україньсько-канадськлї програми Ukrainian Paediatric Fellowship Program (UPFP);
– Крістіни Ґоу, дитячого невролога, нейрофізіолога, директора лабораторії діагностичної нейрофізіології клініки ВС Children’s у Ванкувері, Професоа Університету Британської Колумбії;
– Ольги Тичківської, дитячого невролога, епілептолога, клінічного нейрофізіолога. Наразі, Ольга є єдиною в Україні лікаркою-нейрофізіологом, яка сертифікована за стандартами Північної Америки, Обʼєднаного Королівства та ЄС.
Мета візиту: підтримка розвитку дитячої неврології у Вінниці та області.
🏥Під час візиту канадські колеги ознайомилися з роботою лікарів відділення екстреної медичної допомоги, відділення променевої діагностики, відділення черепно-лицьової хірургії, неврологічного відділення, відділення патології новонароджених та недоношених дітей.
🫶🫶🫶Висловлюємо щиру подяку делегації канадських лікарів, очолюваній професоркою Мирославою Ромах, за змістовну зустріч, діалог та можливість подальшої співпраці в розвитку дитячої неврології у Вінницькому регіоні. Дякуємо за вашу небайдужість та розуміння наших проблем, бажання щирої підтримки і допомоги.
Разом ми непереможні!💛💙

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Меню
Перейти до вмісту