Сьогодні листопад поєднав два свята – Всесвітній день дитини та Міжнародний день педіатра ООН оголосила 20 листопада Всесвітнім днем дитини. Цю дату обрали не випадково, адже 20 листопада 1959 року Генеральна асамблея ООН ухвалила Декларацію прав дитини, а 1989 року — Конвенцію прав дитини, що нині є основним міжнародним документом із захисту прав дітей.

Метою святкування Всесвітнього дня дитини є привернення уваги широкої громадськості, організацій та урядових установ до питань, спрямованим на практичну реалізацію заходів щодо забезпечення здоров′я і благополуччя дітей в усьому світі. Не випадково це свято збігається з Міжнародним днем педіатра. Сучасна педіатрія має на меті запобігати захворюванню, чи звести до мінімуму наслідки вже існуючого. Педіатр консультує батьків з приводу того, як виростити малюка максимально здоровим та стежить за здоров’ям дитини аж до її повноліття.

👩‍⚕️Шановні колеги! Щиро вітаємо всіх педіатрів з професійним святом! Дякуємо за вашу працю! Сьогодні ви не просто лікуєте, ви зберігаєте майбутнє нації! Ви – професіонали своєї справи! Бажаємо вам професійних звершень, мирного неба, міцного здоров’я, відмінної оплати праці, сімейного затишку, наснаги, суспільної поваги та невичерпного запасу душевних сил. Нехай діти відповідають вам посмішкою та дзвінким сміхом.

👧З Всесвітнім днем дитини вітаємо всіх дітей і звичайно наших пацієнтів! Зростайте здоровими! Бажаємо всім дітям безмежного щастя, тепла та усього найкращого, що може подарувати цей світ. Нехай кожен крок у їхньому житті буде наповнений любов’ю, навчанням та дружбою. Спільно працюймо на благо майбутнього, де кожна дитина зможе відчувати безпеку та турботу.
В КНП “Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня Вінницької обласної Ради” Ваша дитина може отримати консультацію лікаря-педіатра, та за необхідності, лікарів-фахівців інших спеціальностей, з проведенням всіх необхідних досліджень.
Наші контакти:
Реєстратура консультативної поліклініки (0432) 55-11-04
Відділення екстреної медичної допомоги (0432) 55-11-03
Колл-центр поліклініки: (073) 258-93-51
м.Вінниця, вул.Хмельницьке шосе 108
понеділок – п’ятниця з 09:00 до 15:00

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Меню
Перейти до вмісту