Шановні військовослужбовці!
Дорогі захисники України!
      Щиро вітаємо вас із Днем Збройних Сил України! 6 грудня – це насамперед свято на честь тих, хто нині захищає наше з вами життя та спокій, територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави. Немає більш благородної місії, ніж захист свого народу, рідної землі! Це свято хоробрих воїнів, завдяки незламному духу яких наша країна досі є і буде суверенною незалежною державою.
     Дякуємо військовослужбовцям Збройних Сил України за кожен новий день для нашого народу, за збиті дрони і крилаті ракети, за спалену ворожу техніку, за знищених ворогів. Збройні сили України – запорука того, що Україна вистоїть у цій жорстокій війні і обов’язково переможе.
     Низький уклін кожному, хто зараз ціною власного життя і здоров’я боронить нашу Батьківщину та виборює майбутнє для українського народу!
    Прийміть найщиріші слова привітання з нагоди Дня Збройних Сил України!
   Щиро бажаємо нашим захисникам незламної сили волі, віри у Перемогу, міцного здоров’я, військової вдачі та витримки! Бажаю усім із честю пройти складні випробування, що випали на долю нашої Держави, повернутися до рідних домівок живими і здоровими! За нами правда. З нами Бог. І Перемога буде за нами!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Меню
Перейти до вмісту