Сьогодні КНП “Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня Вінницької обласної Ради” відвідали голова обласної ради Вячеслав Соколовий, заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк та голови постійних комісій обласної Ради Андрій Ковальов, Ігор Грубеляс і Наталія Замкова, з метою ознайомлення з поточними потребами та умовами роботи медичного закладу.

  Основну увагу було приділено питанням безпеки пацієнтів, зокрема облаштуванню бомбосховища на території лікарні.
Вячеслав Соколовий відзначив важливість створення належних умов для забезпечення безпеки пацієнтів та медичного персоналу у нинішніх складних умовах. Було проведено огляд існуючих об’єктів та обговорено плани щодо їх вдосконалення.
Делегация відвідала відділення променевої діагностики, оглянули новий рентгенологічний апарат, що наразі перебуває на етапі підготовки до запуску. Цей сучасний пристрій дозволить значно покращити якість медичних послуг, що надаються лікарнею.
  Вячеслав Соколовий та голови постійних комісії обласної Ради зустрілися з колективом лікарні, висловивши щиру подяку за їхню самовіддану працю. Він наголосив, що завдяки напруженій, але ефективній роботі медичного персоналу, пацієнти отримують високоякісну медичну допомогу.
  “Ми розуміємо, в яких важких умовах вам доводиться працювати, і щиро дякуємо за вашу відданість справі. Ваша робота надзвичайно важлива для всієї громади,” – зазначив голова обласної Ради. А також він пообіцяв всебічну підтримку та сприяння у вирішенні поточних питань.
  Жіночий колектив лікарні отримав подарункові набори від Вінниця – комфортне та безпечне місто, Благодійний Фонд, за що щиро вдячні нашим гостям.
   Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю. Разом ми не переможні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Меню
Перейти до вмісту