У  КНП “Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня Вінницької обласної Ради” відбулася успішна інформаційна компанія у знак підтримки Проєкту «Вакцинальний Компаньйон Вакцинайко» який було організовано ДУ «Вінницький обласний центр контролю та профілактики хвороб».

Головна мета проекту – зробити медичні заклади дружніми до дітей і захистити жителів Вінниччини від кашлюка, дифтерії, правця та інших небезпечних інфекцій, забезпечити максимальне охоплення дітей захистом від серйозних інфекційних захворювань шляхом вакцинації. Завдяки активній участі батьків та підтримці медичного персоналу було досягнуто важливого результату.

Директор КНП ВОДКЛ Лідія Діденко наголосила на тому, що інфекційні хвороби можуть призвести до серйозних ускладнень, інвалідності і навіть смерті. Щеплення є найефективнішим способом захисту дітей від інфекцій. Вакцинація допомагає не лише захистити себе і своїх дітей, але й тих, хто має серйозні медичні протипокази до щеплень.  За словами Лідії Діденко, у 2023 році на Вінниччині зафіксовано недостатню вакцинацію. За даними, лише близько 80% дітей до шести років вакциновано за національним календарем профілактичних щеплень, а від кашлюка, дифтерії та правця — 72,6%.

Дії команди  ДУ ВОЦКПХ та лікарів ВОДКЛ включали організацію інформаційних кампаній для батьків, надання консультацій з питань вакцинації, а також створення комфортних умов для проведення процедури в умовах консультативної поліклініки ВОДКЛ. Що в свою чергу буде сприяти збільшенню свідомості про важливість вакцинації та зменшенню страху дітей перед нею.

Такі заходи мають велике значення: збільшення кількості вакцинованих дітей сприяє зменшенню поширення захворювань і підвищує рівень захисту дітей від інфекційних хвороб. Крім того, вони відображають наші спільні зусилля в підтримці здоров’я майбутнього покоління.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Меню
Перейти до вмісту