Хірурги черепно-лицьового відділення КНП “Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня Вінницької обласної Ради”                                     успішно провели складне оперативне втручання з видалення серединної кісти шиї трирічній дитині. Така операція вимагає високого рівня майстерності та спеціальних знань, адже серединна кіста шиї розташована у безпосередній близькості до важливих анатомічних структур, таких як трахея, судини та нерви.
        Серединна кіста шиї – це вроджена аномалія, яка виникає через порушення розвитку тканин під час ембріонального періоду на 6-7 тижні вагітності у процесі переміщення щитоподібної залози із місця її формування до кінцевого пункту. Кіста може не проявляти симптомів на ранніх стадіях, але зі збільшенням розміру може викликати дискомфорт, інфекції, утруднене ковтання чи дихання. Якщо такі новоутворення не лікувати вчасно, це може призвести до ускладнень, таких як інфікування чи формування абсцесу, що значно ускладнює подальше лікування. У процесі медичного огляду серединної кісти шиї можна відзначити безболісні, щільні та не злютовані зі шкірою утворення. У разі запалення кісти при огляді відзначатимуться збільшення її розмірів, зміна кольору шкіри навколо та больові відчуття.
      Пізнє звернення до фахівців може збільшити ризик ускладнень, які потребують складнішого хірургічного втручання та тривалого відновлення. Завдяки професійній роботі наших хірургів операція пройшла успішно, і дитина знаходиться під пильним наглядом медичного персоналу для подальшого відновлення.
      Пам’ята’те, що своєчасне звернення до лікаря при появі перших симптомів може значно полегшити процес лікування та уникнути можливих ускладнень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Перейти до вмісту