Возможно, это изображение 2 человека, телевизор и текст      Возможно, это изображение 2 человека и текст       Возможно, это изображение 4 человека и текст
      Безпека медичних працівників є запорукою ефективної роботи всієї лікарні. Саме тому в КНП “Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня Вінницької обласної Ради” відбулися навчально-методичні заняття на тему «Засоби індивідуального захисту (ЗІЗ) працівників Возможно, это изображение 8 человек и люди учатся лікарні.
    До навчання долучилися завідувачі відділень та старші медичні сестри, адже саме вони є ключовими фахівцями, відповідальними за організацію безпечної роботи персоналу в умовах можливих надзвичайних ситуацій.
Заняття підготували та провели:
  • Олена Лісевич – заступник директора КНП “ВОДКЛ ВОР” з технічних питань.
  •  Василь Стодолінський – фахівець з цивільного захисту КНП “ВОДКЛ ВОР” .
  •  Владислав Гнатюк – начальник газодимозахисної служби відділу організації пожежогасіння управління реагування на надзвичайні ситуації Головне управління ДСНС України у Вінницькій області.
  •  Максим Скрипник – начальник відділення радіаційного, хімічного та біологічного захисту групи РХБ-захисту АРЗ СП ГУ ДСНС у Вінницькій   області.
  •  Ангеліна Ткаченко – рятувальник-хімік відділення радіаційного, хімічного та біологічного захисту групи РХБ-захисту АРЗ СП ГУ ДСНС України у Вінницькій області.
Основні питання, які розглядалися:
✔ Класифікація засобів індивідуального захисту за функціональними та захисними властивостями, а також за призначенням.
✔ Засоби індивідуального захисту шкіри (ЗІЗ шкіри): спеціальний одяг, ізолюючі костюми, захисні комбінезони та їх застосування в різних умовах.
✔ Засоби індивідуального захисту органів дихання (ЗІЗ дихання): респіратори, протигази, фільтрувальні та ізолюючі засоби, їх правильний вибір та використання.
✔ Табельні та підручні засоби індивідуального захисту: які ЗІЗ є на оснащенні лікарні та що можна використовувати в екстрених ситуаціях.
Чому це важливо?
    Медичні працівники можуть стикатися з різними ризиками – хімічними, біологічними, радіаційними та інфекційними. У разі аварій, пожеж, епідемій або надзвичайних ситуацій знання та навички використання ЗІЗ можуть врятувати життя! Саме тому такі навчання є вкрай важливими    для персоналу лікарні.
    Щиро дякуємо фахівцям ДСНС України у Вінницькій області за професійний підхід, важливу інформацію та практичні рекомендації! Спільними зусиллями ми робимо нашу лікарню ще безпечнішою для всіх – як для персоналу, так і для пацієнтів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Меню
Перейти до вмісту