1. Головна
  2. Наші відділення
  3. Відділення онкогематології

Зав. відділенням – Присяжнюк Олена Олександрівна
Старша медсестра – Коломієць Ірина Іванівна

Тел.46-00-19

Онкогематологічне відділення єдине в області спеціалізоване відділення для надання кваліфікованої допомоги дітям з гематологічною патологією та солідними пухлинами (за виключенням пухлин мозку). Розраховане на 40 ліжок (15 онкологічних та 25 гематологічних).

На протязі року лікується у відділенні біля 700 хворих з м.Вінниці та Вінницької області.

У відділенні працює досвідчений високопрофесійний колектив лікарів та медичних сестер. Тісний зв`язок підтримується з республіканськими спеціалістами з клініки ОХМАТДИТ, з інститутом трансфузіології та патології крові м. Львова.

На базі відділення проводиться широкий спектр діагностичних обстежень: лабораторні методи (загально-клінічні, біохімічні, бактеріологічні, імунологічні), функціональна діагностика, ультразвукове та рентгенологічне обстеження, , ендоскопічні обстеження, лапараскопічні методи діагностики та лікування.

В складних діагностичних випадках застосовуються результати магнітно-ядерного резонансу та комп’ютерної томографії. Для проведення цитохімічного та імуноферментного аналізу діти направляються до Референтної лабораторії Київського інституту онкології та радіології.

Перелік захворювань, з якими діти госпіталізуються до відділення:

анемії (вроджені та набуті);
геморагічні діатези (геморагічний васкуліт, тромбоцитопенічна пурпура, вазопатія);
гемобластози (гострі лейкемії, лімфоми);
лімфогранулематоз;
солідні пухлини дитячого віку (окрім пухлин мозку).
Лікування гемобластозів проводиться по єдиним Європейським стандартам (протоколи BFM, протоколи блокової терапії солідних пухлин, лімфогранулематозу).

У відділенні існують всі умови для надання кваліфікованої допомоги дітям з онкогематологічною патологією цілодобово.

Меню
Перейти до вмісту