1. Головна
  2. Наші відділення
  3. Відділення онкогематології

Зав. відділенням – Присяжнюк Олена Олександрівна
Старша медична сестра – Касяненко Ірина Іванівна,

тел. 55-11-01

Онкогематологічне відділення єдине в області спеціалізоване відділення для надання кваліфікованої допомоги дітям з гематологічною патологією та солідними пухлинами (за виключенням пухлин мозку). Розраховане на 25 ліжок (10 онкологічних та 15 гематологічних).
На протязі року лікується у відділенні біля 700 хворих з м.Вінниці та Вінницької області.
У відділенні працює досвідчений високопрофесійний колектив лікарів та медичних сестер. Тісний зв`язок підтримується з республіканськими спеціалістами з клініки ОХМАТДИТ, ДУ НІР, центром “Гемостазу” м. Київ, з інститутом трансфузіології та патології крові м. Львова, Західноукраїнським дитячим центром м. Львів.
На базі відділення проводиться широкий спектр діагностичних обстежень: лабораторні методи (загально-клінічні, біохімічні, бактеріологічні, імунологічні), функціональна діагностика, ультразвукове та рентгенологічне обстеження, ендоскопічні обстеження, лапароскопічні методи діагностики, діагностування патології органів кровотворення (кістково-мозкова пункція, спинно-мозкова пункція, біопсія). В складних діагностичних випадках застосовуються результати магнітно-ядерного резонансу та комп’ютерної томографії. Для проведення цитохімічного та імуноферментного аналізу діти направляються до Референтної лабораторії Київського інституту онкології та радіології.
Перелік захворювань, з якими діти госпіталізуються до відділення:
– анемії (вроджені та набуті);
– геморагічні діатези (геморагічний васкуліт, тромбоцитопенічна пурпура, вазопатія);
– гемобластози (гострі лейкемії, лімфоми);
– лімфогранулематоз;
– солідні пухлини дитячого віку.
Лікування гемобластозів проводиться по єдиним Європейським стандартам (протоколи BFM, протоколи блокової терапії солідних пухлин, лімфогранулематозу).
У відділенні існують всі умови для надання кваліфікованої допомоги дітям з онкогематологічною патологією цілодобово

Меню
Перейти до вмісту