1. Головна
  2. Наші відділення
  3. Відділення анестезіології та інтенсивної терапії

Завідуюча відділенням  Стародуб Анатолій Іванович

Старша медична сестра  Тягун Світлана Іванівна

тел. 55-28-90

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії ВОДКЛ – відділення, яке цілодобово надає невідкладну спеціалізовану та висококваліфіковану допомогу дітям віком від місяця до 18 років, які знаходяться в критичних станах.
Відділення розраховане на 9 ліжок. Госпіталізуються у відділення всі хворі, крім інфекційних, які потребують інтенсивної терапії і знаходяться у критичних станах: з важкими розладами дихання та системи кровообігу, з важкими гострими ураженнями центральної нервової системи, з важкими гострими порушеннями функції печінки та нирок, після важких хірургічних втручань, які потребують інтенсивної терапії, хворі з гострими отруєннями медикаментами, грибами та будь-якою хімічною речовиною, діти з важкими травмами, в т.ч. черепно-мозковими та після інших нещасних випадків (ураження електричним струмом, втоплення та ін.).

У відділенні працюють висококваліфіковані лікарі-анестезіологи-реаніматологи та медичні сестри , які надають невідкладну допомогу дітям та проводять анестезіологічне забезпечення майже всіх хірургічних втручань в лікарні. Крім того, лікарі відділення забезпечують цілодобове надання невідкладної допомоги дітям в районах області та медичних закладів м. Вінниці, чергуючи по лінії реанімаційно-консультаційного Центру. Згідно показів діти можуть транспортуватись в відділення.

Всі хворі, що лікуються у відділенні, консультуються всіма провідними спеціалістами ВОДКЛ та науковими співробітниками кафедр дитячої хірургії, педіатрії та ін.

Використовуються всі допоміжні методи діагностики, в т.ч. УЗД, МРТ та КТ, сучасні методи лікування та анестезіологічного забезпечення.

Відділення оснащене сучасною дихальною, слідкуючою та іншою апаратурою, необхідною для проведення інтенсивної терапії та анестезіологічного забезпечення.

На базі відділення працює експрес-лабораторія, працівники якої (лікар-лаборант та середній лаборант) цілодобово виконують всі необхідні лабораторні дослідження.

Підтримується тісний зв`язок з провідними галузевими науково-дослідними інститутами та клініками м. Києва.

Меню
Перейти до вмісту