1. Головна
  2. Наші відділення
  3. Відділення патології новонароджених та недоношених дітей

Зав. відділенням – Добіжа Марія Володимирівна.
Ст. медсестра – Бичкова Катерина Іванівна

тел. 55-11-10, тел. 55-11-14

Відділення надає кваліфіковану медичну допомогу доношеним новонародженим дітям з захворюваннями нервової системи, жовтяницями різного походження, патологією обміну речовин, внутрішньоутробною інфекцією, респіраторно – вірусними інфекціями, захворюваннями органів дихання, гнійно-запальними та іншими (крім кишкових інфекцій). На 10 ліжках перинатальної неврології надається допомога дітям з перинатальними пошкодженнями ЦНС.

Новонароджені із зазначеними захворюваннями переводяться з пологових відділень з 2 -3 –го дня життя.

В відділенні лікуються хворі діти в віці від 0 до 1 місяця з хірургічною патологією до 2 місяців. Щорічно отримує медичну допомогу більше тисячі хворих новонароджених.

У відділенні працюють досвідчені, висококваліфіковані, чуйні лікарі та медичні сестри.

На базі відділення проводиться широкий спектр діагностичних обстежень, в т.ч. лабораторні, ультразвукові, рентгенологічні, широко застосовуються функціональна діагностика, ендоскопічні методи, імунологічні обстеження.

Консультативну допомогу надають професори та доценти Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова.

При виявлені супутньої патології хворі лікуються спільно з провідними спеціалістами лікарні ( хірург, ЛОР, окуліст, невролог, ортопед, кардіолог та інше.)

В лікуванні хворих застосовуються сучасні медикаментозні методи лікування в поєднанні з фізіотерапевтичними методами , масажем.

В відділенні створені належні умови для спільного перебування матері та дитини.

Меню
Перейти до вмісту