Напередодні Всесвітнього дня передчасно народжених дітей, який відзначається 17 листопада, у КНП “Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня Вінницької обласної Ради” відбувся святковий захід, на якому вже традиційно 🎉вітали “поспішайчиків” та висловли щиру вдячність професійній
команді фахівців – неонатологам, реаніматологам, неврологам, медичним сестрам, 🙏батькам та всім, хто долучається до непростого і тривалого процесу виходжування «ранніх пташок».
Не зважаючи на повітряну тривогу, захід для маленьких “поспішайчиків” провели у сховищі.
Захід відкрила директор КНП «ВОДКЛ ВОР» Лідія Діденко. Вона висловила подяку медичним працівникам за високопрофесійну роботу, за турботу та відданість, які вони приносять у світ «ранніх пташок». Директор наголосила, що передчасно народжені дітки довгоочікувані, бажані, але надзвичайно тендітні і малесенькі. Тому вони особливо потребують любові, материнської уваги та, головне, вчасно наданої професійної медичної допомоги. Тож нехай кожен день буде шансом зробити світ кращим для цих чудових дітей.

Для нашого медичного закладу цей день є особливим. Тільки за 9 місяців 2023 року у дитячій обласній лікарні проліковано 82 недоношених дитини з них 12 дітей з вагою до 1500г. Виживання передчасно народжених дітей за 9 місяців 2023 склало 100%. Адже відділення анастезіології та інтенсивної терапії новонароджених з виїзною неонатологічною бригадою невідкладної допомоги, відділення патології новонароджених та недоношених дітей КНП «Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня» мають успішний багаторічний досвід виходжування передчасно народжених дітей. У відділення поступають немовлята з усіх пологових відділень районів Вінницької області та перинатальних центрів третього та другого рівня. Багато дітей потребують хірургічної допомоги та консультації мультидисциплінарної команди. Ці відділення являються єдиними в області, де надається якісна висококваліфікована допомога передчасно народженим дітям в повному обсязі.
Адміністрація та колектив лікарні щиро вдячні Департамент охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОДА, представникам

International Medical Corps UK «Підтримка мам і дітей в умовах війни» В. О. Польового менеджера Олені Матько, координатору програми Нутриція (Харчування) Представництво Міжнародного Медичного Корпусу в Україні Семюелю Мбутто, партнеру
Асоціація неонатологів України Ігору Співаку, голові ГО «Вінницькі поспішайки» Інні Житковій за надану допомогу, подарунки, за підтримку та участь у виходжуванні передчасно народжених немовлят, огортаючи їх турботою, любов’ю та комфортом.
Приємним сюрпризом заходу було вручення подарунків та розвага для дітей за участю аніматорів агенції свят РОСТОВІ ЛЯЛЬКИ від “Кульки від Танюльки”  
 
        

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Меню
Перейти до вмісту